Lizardi - DBH4
4A
ALONSO Aitor
AZKUE Unai
BEREZIARTUA Izaro
BRAVO Ane
COOKE Elliot Jonah
CUYAMI Jon Pol
ELOLA Enara
GAHONA Nerea
GASTIAIN Andoni
IBAÑEZ Maria
LIZASO Barane
PAJARES Asier
PAREDES Adrian
PEÑA Amaia
RODRIGUEZ Mikel
ROYO Idoia
SALGADO Nadine
TRUFERO Jone
UBERUAGA-ZUMARAN German
URBIETA Joritz
ZABALA Saioa
4B
AIZPURUA Unai
ALBERDI Iñaki
ALDASORO Emma
AMILIBIA Iker
ARRUTI Yun Maren
ARRUTI Imanol
ARTETXE Jone
AZPIAZU Jone Zhu
BENITEZ Aiora
BERACIERTO Irene
FAUS Ariadna
FERNANDEZ Patricia
GARCIA Nora
IRIBAR Lur
IRIGOIEN Ander
MARTIN Unai
MOZO Markel
NICA Alexandra
SAGARRIBAY Iker
URIARTE Naiara
VALLEJO Aitana
4C
AGUINAGA Jone
AGUINAGA Nahia
AGUIRRE Liernia
ALONSO Alazne
ARANA Lukas
CABALLERO Julen
CARMONA Daniel
GOÑI Garikoitz
GURRUTXAGA Iker
ISASTI Kristina
ITUARTE Ainhize
LARRAÑAGA Ignacio
LOIDI Eneko
MARIN Montserrat
MARTIN Aimar
MORO Irene
PERITZ Aner
RODRIGUEZ Jennifer
SAEZ Maider
UGARTE Jokin
URBIETA Sara
4D
ALCAIN Maddi
ALDALUR Zoe
ARAMBERRI Janire
ARTECHE Imanol
AZCUE Beñat
CHAIRI Ali
EIZAGUIRRE Jon
HERNANDEZ Peru
IDIGORAS Sarai
IRIBAR Irene
IRIGOYEN Oihana
JAUREGUI Mikel
MANTEROLA Eneritz
OLASCOAGA Iker
OLASKOAGA Gorka
PAGOLA Guillermo
PEÑA Perla
PORTULARRUME Lan Yu
SIR Ainhize
URBIETA Mattin
YE Ciyuan
4E
AGIRREZABAL Alex
ALONSO Iñaki
ARANGUREN Beñat
AZPEITIA Ibai
CALLEJA Olatz
CARRASCO Markos
DANDU Magdalena
DE LA HOZ Hodei
EIZAGUIRRE Olaia
LEKUBERRI Manex
MAIO Ander
MOSQUERA Ander
OSA Amaia
OSA Danel
SANCHEZ Asier
SANCHEZ Cynthia
SARASUA Marko
URTEAGA Martina
ZABALETA Igotz
ZUMETA Mattin
ZURIARRAIN Eneko
Lizardi - DBH4
4A
ALONSO Aitor
AZKUE Unai
BEREZIARTUA Izaro
BRAVO Ane
COOKE Elliot Jonah
CUYAMI Jon Pol
ELOLA Enara
GAHONA Nerea
GASTIAIN Andoni
IBAÑEZ Maria
LIZASO Barane
PAJARES Asier
PAREDES Adrian
PEÑA Amaia
RODRIGUEZ Mikel
ROYO Idoia
SALGADO Nadine
TRUFERO Jone
UBERUAGA-ZUMARAN German
URBIETA Joritz
ZABALA Saioa
4B
AIZPURUA Unai
ALBERDI Iñaki
ALDASORO Emma
AMILIBIA Iker
ARRUTI Yun Maren
ARRUTI Imanol
ARTETXE Jone
AZPIAZU Jone Zhu
BENITEZ Aiora
BERACIERTO Irene
FAUS Ariadna
FERNANDEZ Patricia
GARCIA Nora
IRIBAR Lur
IRIGOIEN Ander
MARTIN Unai
MOZO Markel
NICA Alexandra
SAGARRIBAY Iker
URIARTE Naiara
VALLEJO Aitana
4C
AGUINAGA Jone
AGUINAGA Nahia
AGUIRRE Liernia
ALONSO Alazne
ARANA Lukas
CABALLERO Julen
CARMONA Daniel
GOÑI Garikoitz
GURRUTXAGA Iker
ISASTI Kristina
ITUARTE Ainhize
LARRAÑAGA Ignacio
LOIDI Eneko
MARIN Montserrat
MARTIN Aimar
MORO Irene
PERITZ Aner
RODRIGUEZ Jennifer
SAEZ Maider
UGARTE Jokin
URBIETA Sara
4D
ALCAIN Maddi
ALDALUR Zoe
ARAMBERRI Janire
ARTECHE Imanol
AZCUE Beñat
CHAIRI Ali
EIZAGUIRRE Jon
HERNANDEZ Peru
IDIGORAS Sarai
IRIBAR Irene
IRIGOYEN Oihana
JAUREGUI Mikel
MANTEROLA Eneritz
OLASCOAGA Iker
OLASKOAGA Gorka
PAGOLA Guillermo
PEÑA Perla
PORTULARRUME Lan Yu
SIR Ainhize
URBIETA Mattin
YE Ciyuan
4E
AGIRREZABAL Alex
ALONSO Iñaki
ARANGUREN Beñat
AZPEITIA Ibai
CALLEJA Olatz
CARRASCO Markos
DANDU Magdalena
DE LA HOZ Hodei
EIZAGUIRRE Olaia
LEKUBERRI Manex
MAIO Ander
MOSQUERA Ander
OSA Amaia
OSA Danel
SANCHEZ Asier
SANCHEZ Cynthia
SARASUA Marko
URTEAGA Martina
ZABALETA Igotz
ZUMETA Mattin
ZURIARRAIN Eneko